Стати партнером

Співпраця

Київський міжнародний фестиваль сучасної скульптури перетворює Київ на центр публічного мистецтва у Східній Європі та приваблює безліч людей в Національний ботанічний сад.

 

Kyiv Sculpture Project – єдиний в Україні некомерційний фестиваль, який підтримує розвиток сучасної скульптури та публічного мистецтва, раз у два роки представляє в Києві роботи скульптурів світового рівня та виставку проектів, створених учасниками міжнародної премії для молодих авторів. Крім того, фестиваль проводить обширну освітню програму для дітей, студентів, спеціалістів у сфері культури та всіх відвідувачів фестивалю. 

 

Програма фестивалю доступна глядачам безкоштовно, а плата за стандартні вхідні квитки в ботанічний сад йде на утриманная його унікальної колекції та розвиток території. Тому ми покладаємся на підтримку наших партнерів: фондів, меценатів, міжнародних культурних інституцій та комерційних організацій, небайдужих до культури, міста та його міжнародного іміджу.

 

Завдяки Вам ми продовжуємо підтримувати культурне середовище Києва. Ви також надаєте нам можливість урізноманітнити освітню програму, що дуже важливо для України в умовах браку сучасної освіти у сфері культури та мистецтва.

 

Залучаючи більшу кількість лояльних і активних глядачів, Kyiv Sculpture Project надає прямий контакт з Вашою потенціальною аудіторією та пропонує унікальні можливості для просування Вашого бренду.

 

З нами Ви стаєте частиною проекту, який створює нову історію міста та його культури.

 

Для отримання детальної інформацію про партнерство звертайтесь до Олександри Сажиної.

 

Спонсорські запити:

 

Олександра Сажина 

Координатор по роботі з партнерами

тел.: +38(066) 329 17 14

e-mail: support@ksp.org.ua