ЗМІ про нас

08 квітня 2014

Фестиваль сучасної скульптури в Києві перенесено на 2015 рік

Другий міжнародний фестиваль сучасної скульптури Kyiv Sculpture Project, що мав проводитись у Київському ботанічному саду,переноситься на 2015 рік, - про це у понеділок повідомили організатори проекту.

 

“Наразі це не найкращий час для проведення фестивалю. Київ переживає драматичні події. Ситуація на сході України також загострилась:напруга з боку проросійських сепаратистів та дуже висока ймовірність потенційної військової агресії Росії. В такому політичному кліматі досить важко організовувати міжнародні проекти на тому ж рівні, що й минулого разу.”, — зазначив організатор проекту Володимир Кадигроб в електронному листі журналу The Art Newspaper.

 

 
Джерело: The Art Newspaper
 
16 січня 2014

Найяскравіші події 2014 року

Kyiv Sculpture Project увійшов до десятки найважливіших культурних подій 2014 року. 

 
Джерело: Сегодня
 
24 грудня 2013

Интервью с Катериной Тейлор

"Культура рисует портрет общества. В Европе скульпторы обеспечены финансовой и организационной поддержкой, государственными и частными заказами, современным инструментарием. В Украине - это проблема не только скульптуры, а культурного сектора в целом. Здесь, на государственном уровне, отсутсвует культурная политика. "

 
Джерело: gazeta.ua
 

19 грудня 2013

Kyiv Sculpture Project был представлен в Санкт-Петербурге

Международный фестиваль современной скульптуры Kyiv Sculpture Project презентовали в Санкт-Петербурге. KSP, представленный в рамках круглого стола «Паблик арт как инструмент культурной политики», был единственным проектом от Украины, сообщают организаторы фестиваля.

 
Джерело: Сегодня
 
25 жовтня 2013

Public Art Online on Kyiv Sculpture Project 2014

The focus of KSP 2014 is Art in the City: How does art interact with the city and its inhabitants? How can it change the attitude towards public space and form new understandings of the urban environment? Ultimately, how can a work of art influence our everyday life?

читати повну версію

 
Джерело: Public Art Online
 
23 жовтня 2013

Объявлен Kyiv Sculpture Project 2014

Ко дню Киева, в мае 2014 года, в столице будет проходить единственный в Восточной Европе фестиваль современной скульптуры Kyiv Sculpture Project, который продлится до 10 июля.

читати повну версію